Vartotojų aplinka+ Įdėti skelbimą
Baldai internetu
Renginiai

Reikia pagalbos renkantis užuolaidas, romanetes, karnizus ?

2024 Birželio 18d., 14:20
  • Reikia pagalbos renkantis užuolaidas, romanetes, karnizus ?Reikia pagalbos renkantis užuolaidas, romanetes, karnizus ?Reikia pagalbos renkantis užuolaidas, romanetes, karnizus ?Reikia pagalbos renkantis užuolaidas, romanetes, karnizus ?
  • Reikia pagalbos renkantis užuolaidas, romanetes, karnizus ?Reikia pagalbos renkantis užuolaidas, romanetes, karnizus ?Reikia pagalbos renkantis užuolaidas, romanetes, karnizus ?Reikia pagalbos renkantis užuolaidas, romanetes, karnizus ?
  • Reikia pagalbos renkantis užuolaidas, romanetes, karnizus ?Reikia pagalbos renkantis užuolaidas, romanetes, karnizus ?
Reikia pagalbos puošiant Jūsų namuose esančius langus ? Esate pasiklydę tarp gausybės skirtingų gaminių ? Mes Jums padėsime ! Šioje srityje dirbame jau daugiau nei 20 metų, tad profesionaliai patarsime, kokius gaminius rinktis, kad jie atitiktų poreikius, priderinsime prie interjero audinius, jų spalvas, faktūras, sumodeliuosime, pabraižysime eskiziukus, atliksime sąmatas, parinksime tinkamus karnizus ar mechanizmus ir papuošime Jūsų namus, kad jie būtų jaukūs bei mieli akiai ir kad mūsų darbai džiugintų ne vienus metus ;-) (Y)
Mūsų asortimente :
- įvairių tipų romanetės (dieninės, naktinės, tarpinės, diena - naktis) ir jų mechanizmai
- širmos ir jų mechanizmai
- užuolaidos
- lovatiesės
- staltiesės, servetėlės, pagalvėlės
- įvairūs karnizai (lubiniai, sieniniai)
- roletai, plise žaliuzės, diena - naktis roletai ir kt.
Atvykstame su audinių pavyzdžiai į klientų namus, dirbame nuotoliniu būdu su klientais iš tolimesnių miestų ar gyvenančiais užsienyje, kabiname užuolaidas, siunčiame gaminius visoje Lietuvoje ir į kitas šalis.
Užsukite į mūsų saloną Marijampolėje Stoties g. 49 arba susiekite mesendžeriu ar el.paštu ir mes pateiksime jums pasiūlymus !

--
MB "Artmenė"
https://www.facebook.com/UzuolaidosMarijampoleje/
El.p. uzuolaidos.romanetes@gmail.com
Stoties g. 49
Marijampolė
Tel. +37067346773 / +37068951551
Kontaktai Paskelbė:ArtmenėTelefonas:867346773El. paštas:uzuolaidos.romanetes@gmail.com Vietovė:Marijampolė Svetainė:www.facebook.com/UzuolaidosMarijampoleje/
Skelbimo statistikaParodytas: 1308 k.Peržiūrėtas: 112 k.
Įsiminti skelbimąSpausdinti skelbimąNusiųsti skelbimą drauguiSkelbimas netinkamas

Skelbimo komentarai

Komentarų nėra
Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant straipsnio autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.
MarijampolesSkelbimai.lt Facebook'e Sprendimas: INFOFACE