Vartotojų aplinka+ Įdėti skelbimą

Neįgaliųjų vežimėliai – komfortiškam judėjimui

2020 Rugsėjo 10d., 14:06
Niekur nerandate kokybiško, tvirto, geriausiai savo funkcijas atliekančio neįgaliųjų vežimėlio? Kreipkitės į MediPlius, kuri gali jums pasiūlyti tai, ko ieškote. Natūralu, kad tiek kasdien, tiek kartais reikalingi neįgaliųjų vežimėliai turi būti pritaikyti pagal žmonių poreikius, suteikti patogią judėjimo galimybę net ir tokiu atveju, kai reikia įveikti didelius atstumus. Tad MediPlius universalūs neįgaliųjų vežimėliai kuriami naudojant tik inovatyviausias medžiagas, kurios užtikrina ne tik įrangos ilgaamžiškumą, bet ir patogumą. Įsigijus MediPlius neįgaliojo vežimėlį nusivilti tikrai neteks nes, jo pagalba yra judama itin saugiai, kokybiškai bei patogiai. Užtikrinkite judėjimo komfortą su MediPlius neįgaliųjų vežimėliais.
Kontaktai Paskelbė:MediPliusTelefonas:+370 670 70331El. paštas:info@mediplius.lt Vietovė:Marijampolė Svetainė: mediplius.lt/judejimui/neigaliuju-vezimeliai/
Skelbimo statistikaParodytas: 587 k.Peržiūrėtas: 53 k.
Įsiminti skelbimąSpausdinti skelbimąNusiųsti skelbimą drauguiSkelbimas netinkamas

Skelbimo komentarai

Komentarų nėra
Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant straipsnio autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.
MarijampolesSkelbimai.lt Facebook'e Sprendimas: INFOFACE