Vartotojų aplinka+ Įdėti skelbimą

Slaugos priemonės – geresniam rytojui

2020 Rugsėjo 10d., 14:03
Ieškote geriausių, įvairiausius poreikius patenkinančių slaugos priemonių? Tuomet kreipkitės į MediPlius, kurie rūpinasi kaip gyvenimą padaryti kokybiškesniu bei lengvesniu. MediPlius yra saugos priemonių tiekėja, atsovaujanti daugiau kaip 5 gamintojus iš viso pasaulio. Ši įmonė dirba tam, kad pasiūlytų geriausią ir moderniausią Lietuvoje reabilitacijos, slaugos priemonių, neįgaliųjų priežiūros ir judėjimo technikos asortimentą. MediPlius asortimente daugiau nei 200 sveikatinimui skirtų priemonių: nuo vaikštynės vaikščiojimui iki motorizuotų judėjimo priemonių ir motorolerių skirtų sunkiau judantiems. Užsitikrinkite geresnį bei lengvesnį rytojų su MediPlius.
Kontaktai Paskelbė:MediPliusTelefonas:+370 670 70331El. paštas:info@mediplius.lt Vietovė:Marijampolė Svetainė:mediplius.lt/
Skelbimo statistikaParodytas: 520 k.Peržiūrėtas: 49 k.
Įsiminti skelbimąSpausdinti skelbimąNusiųsti skelbimą drauguiSkelbimas netinkamas

Skelbimo komentarai

Komentarų nėra
Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant straipsnio autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.
MarijampolesSkelbimai.lt Facebook'e Sprendimas: INFOFACE