Vartotojų aplinka+ Įdėti skelbimą
Baldai internetu
Renginiai

Kultūros pasas - Atverskite Duris į Kultūrinį Pasaulį!

2024 Balandžio 3d., 10:09
Ar jūsų įmonė siekia skatinti kultūrinį įvairiavimą ir bendradarbiavimą? Ar jums rūpi skatinti tarpkultūrinį supratimą ir kūrybiškumą? Tada mums reikia Jūsų pagalbos!

Mūsų įmonė įgyvendina naująją iniciatyvą - "Kultūros pasas". Tai yra unikali galimybė, leidžianti mūsų darbuotojams ir klientams pasinerti į kultūrinį paveldą, skatinti kūrybiškumą ir bendradarbiavimą bei prisidėti prie tarpkultūrinio supratimo.

Kas yra "Kultūros pasas"?

Įvairių kultūrų pažinimas: Leidžiame jums atrasti ir patirti skirtingų kultūrų tradicijas, meno kūrinius ir istoriją.
Kultūrinio pilietiškumo skatinimas: Skatiname bendradarbiavimą, kūrybiškumą ir kultūrinį pilietiškumą, leidžiant jums aktyviai dalyvauti įvairiuose kultūriniuose renginiuose ir projektuose.
Tarpkultūrinio supratimo puoselėjimas: Mūsų "Kultūros pasas" skatina tarpkultūrinį dialogą, bendravimą ir supratimą, padėdamas kurti bendrą ir harmoningą darbo aplinką.
Kodėl verta prisijungti?

Inovacijų ir kūrybiškumo skatinimas: "Kultūros pasas" suteikia jums galimybę įkvėpti ir prisotinti savo darbo aplinką naujomis idėjomis ir sprendimais.
Komandos dvasia ir bendradarbiavimas: Leiskite savo darbuotojams ir klientams prisijungti prie bendros kultūrinės kelionės, kurioje jie gali dalintis savo įžvalgomis ir patirtimi.
Kultūrinio įvairiavimo skatinimas: Būdamas "Kultūros pasas" dalyvis, jūs prisidedate prie įmonės kultūrinio įvairiavimo ir bendradarbiavimo puoselėjimo.
Kontaktai Paskelbė:magiccalfTelefonas:+3706100203 Vietovė:Daugirdai Svetainė:www.magiccalf.lt/kulturos-pasas/
Skelbimo statistikaParodytas: 741 k.Peržiūrėtas: 42 k.
Įsiminti skelbimąSpausdinti skelbimąNusiųsti skelbimą drauguiSkelbimas netinkamas

Skelbimo komentarai

Komentarų nėra
Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant straipsnio autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.
MarijampolesSkelbimai.lt Facebook'e Sprendimas: INFOFACE