Vartotojų aplinka+ Įdėti skelbimą
Baldai internetu
Renginiai

dujiniai katilai kaina

2023 Vasario 1d., 15:09
Dujiniai katilai
Esame oficialūs Lenkijos ir Italijos katilų gamintojų MTM ir LAMBORGHINI atstovai Lietuvoje. Siekdami pateisinti gamintojų reputaciją ir gerą vardą, parduodame tik geriausios kokybės, profesionalius ir ilgaamžius dujinius katilus bei kitą įrangą.

Dujiniai katilai šiuo metu yra populiari ir sparčiai besiplečianti autonominio šildymo technologija, vertinama dėl savo naudingumo, didelio efektyvumo, saugumo (eksploatacijos metu) ir paprastos priežiūros. Dujiniai katilai tinka įvairioms patalpoms ir plotams - nuo kuklių butų iki didžiulių privačių rezidencijų. Prie gaminio populiarumo prisideda ir tai, kad dabartinė šildymo įranga leidžia įrengti dujinius katilus vienam ar keliems daugiabučiams namams šildyti.

Surenkamieji dujiniai katilai
Būdami pasaulyje pripažintų ir puikiai vertinamų gamintojų MTM ir LAMBORGHINI partneriais ir oficialiais atstovais Lietuvoje, savo klientams siūlome didžiausią kainos ir kokybės santykį - dujinius katilus.

Ant sienos montuojami dujiniai katilai
Džiaugiamės, kad esame visame pasaulyje žinomų ir labai vertinamų gamintojų MTM ir LAMBORGHINI partneriai ir oficialūs atstovai Lietuvoje, todėl galime jums pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį - dujinius katilus, montuojamus ant sienos.

Sieniniai (pakabinami) dujiniai katilai yra nedideli ir dažniausiai naudojami gyvenamuosiuose kambariuose ir gyvenamosiose patalpose. Jie gali užtikrinti ne tik gerą patalpų šildymą, bet ir karšto vandens ruošimą. Šiuos dujinius katilus paprasta naudoti ir prižiūrėti. Jie yra efektyvūs, stiprūs ir kokybiški, be to, jiems suteikiama ilgalaikė garantija, todėl nereikia vargti, tik atsipalaiduoti. Rinkitės iš įvairių sieninių dujinių katilų ir džiaukitės ekonomiškesniu ir profesionalesniu šildymu bei kokybiška įranga savo namuose ar bet kurioje kitoje patalpoje.
Kontaktai Paskelbė:sildykpigiau.ltTelefonas:866063516El. paštas:dusfud8@gmail.com Vietovė:Marijampolė Svetainė:sildykpigiau.lt/dujiniai-katilai/
Skelbimo statistikaParodytas: 408 k.Peržiūrėtas: 61 k.
Įsiminti skelbimąSpausdinti skelbimąNusiųsti skelbimą drauguiSkelbimas netinkamas
MarijampolesSkelbimai.lt Facebook'e Sprendimas: INFOFACE