Vartotojų aplinka+ Įdėti skelbimą
Baldai internetu
Renginiai

Gofro kartono produkcija

2022 Gruodžio 19d., 14:58
Norime Jums pasiūlyti mūsų įmonės gaminamą produkciją – gofro kartono dėžes, standartines (klapanines), pagal FEFCO katalogą, o taip pat ir įvairaus sudėtingumo, stiliaus ar dydžio pakuotes, pagal individualius pageidavimus. Naudodamiesi naujausia gamybine įranga, gofro kartono pakuotę gaminame iš trijų sluoksnių gofruoto kartono "E", "B", "C", penkių sluoksnių BE, BB, BC, o taip pat ir dėžutes iš dvisluoksnio kartono ar atvira gofrokartono banga.
Mūsų produkcija yra gaminama iš aukščiausios kokybės kartono, kuris pasižymi savo tvirtumu ir atsparumu tiek vertikaliam gniuždymui, tiek šoniniam pradūrimui, todėl galėsite būti ramūs, kad Jūsų transportuojama ar sandėliuojama produkcija bus saugi ir liks nepažeista.
Kontaktai Paskelbė:UAB CarttaraTelefonas:+37062393036El. paštas:vadyba@carttara.lt Vietovė:Marijampolė Svetainė:www.carttara.lt
Skelbimo statistikaParodytas: 387 k.Peržiūrėtas: 37 k.
Įsiminti skelbimąSpausdinti skelbimąNusiųsti skelbimą drauguiSkelbimas netinkamas

Skelbimo komentarai

Komentarų nėra
Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant straipsnio autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.
MarijampolesSkelbimai.lt Facebook'e Sprendimas: INFOFACE