Vartotojų aplinka+ Įdėti skelbimą
Baldai internetu
Renginiai

PIGIAUSIAI. Alkotesteriai nuo 35 eur. Pristatymas visoje Lietuvoje

2024 Vasario 21d., 21:08
PIGIAUSIAI. Alkotesteriai nuo 35 eur. Pristatymas visoje Lietuvoje
Pristatymas visoje Lietuvoje per 1-2 d.d.
Suteikiama garantija.
www.marsietis.lt / info@marsietis.lt / +37063977277
Vilniaus g. 230 Šiauliai / Tilžės g. 107, Šiauliai

1. Alkotesteris AT838 su 360 laipsnių pasukimu. Alkotesteris AT838 su 360 laipsnių pasukimu idealiai tinka mažoms, vidutinėms ir didelėms įmonėms, taip pat asmeniniam naudojimui. LED ekranas, paprasta naudoti. KAINA: 39 eur.
2. Alkotesteris AT-6000 su skaitmeniniu LCD ekranu, juodos spalvos. Alkotesteris AT-6000 su skaitmeniniu LCD ekranu, juodos spalvos. Šis nedidelis nekontaktinis kvėpavimo analizatorius gali greitai apskaičiuoti alkoholio koncentraciją kraujyje. Patikrinkite BAC patys naudodami mūsų mažo dydžio alkoholio detektorių, kad jūsų gyvenimo būdas būtų sveikas ir saugus. KAINA 35 eur.
3. Alkotesteris "CA-9000 / F-40 Professional LT" su ELEKTROCHEMINIU jutikliu. Pagamintas pagal specialų užsakymą Lietuvos rinkai. Prietaiso tikslumas ir stabilumas atitinka visus teisinės metrologijos reikalavimus. Sumontuotas ilgaamžis elektrocheminis jutiklis, todėl tinkamas darbdaviams. Turi klaidų aptikimo ir savidiagnostikos funkcijas. Primena apie poreikį atlikti kalibravimą. Naudojamos jutiklio temperatūros ir pučiamo oro fiksavimo technologijos. KAINA: 130 eur.
4. Alkotesteris Lifeloc FC10 Plius su kalibravimo sistema EASYCAL®. Tai patobulinta alkotesterio "Lifeloc FC10" versija turinti tokias papildomas funkcijas kaip prietaiso koduotas užraktas, kalibravimo priminimas ir kt.. Pavyzdžiui alkotesterio "Lifeloc FC10 Plius" ekrane galite stebėti pučiamo oro srauto intensyvumą. Tokiu būdu būsite tikri, kad darbuotojai nesimuliuoja bandymo. KAINA: 2589.82 eur.
5. Alkotesteris Lifeloc FC10. Profesionalus alkotesteris skirtas intensyviam darbui. Lifeloc FC10 alkotesteris naudoja pilno dydžio platinos elektrocheminį jutiklį, kuris daugiau kaip 4 kartus didesnis už visų kitų rinkoje esančių profesionalių prietaisų jutiklius. Tai užtikrina didelį tikslumą, stabilumą ir ilgaamžiškumą. Alkotesteris pagamintas JAV. KAINA: 759.09 eur.
6. Alkotesteris Alcoway NF su elektrocheminiu jutikliu ir metrologine patikra. Pažangios technologijos, tikslus ir paprastai valdomas alkotesteris su elektrocheminiu jutikliu. Tinkamas naudojimui teisėsagos srityje. Pagamintas Prancūzijoje. Atliekant testą alkotesteris ima iškvėpiamą orą giliai iš plaučių, taip leisdamas padaryti kuo tikslesnius matavimus. Užtenka spustelti vieną mygtuką ir rezultatus gausite per keletą sekundžių. KAINA: 267.75 eur.
7. Alkotesteris Alcodetector EC4 su elektrocheminiu jutikliu. Alkotesteris Alcodetector EC4, Ekonomiškas alkotesteris su elektrocheminiu jutikliu skirtas asmeniniam pasitikrinimui. Paprasta naudoti, didelis ir ryškus ekranas. Matavimo ribos nuo 0,00 iki 4,00‰. Ekonomiškas - baterijų komplekto tarnavimo laikas apie 1000 testų. KAINA: 73 eur.
8. Alkotesteris Alcodetector S60 su PRO klasės jutikliu. Alkotesteris Alcodetector S60 su PRO klasės jutikliu. Alkotesteryje yra integruotas ištraukiamas asmeninis antgalis. Paprasta ir higieniška! Kai alkotesterį naudojate sau asmeniškai - naudokite lengvai ištraukiamą asmeninį antgalį. Norėdami patikrinti kitą asmenį, naudokite komplekte esančius vienkartinius antgalius. KAINA: 125 eur.
9. Alkotesteris Alcovisor Mercury. Alkotesteris su 2,4 colio, spalvotu, jutikliniu ekranu bei 10 000 įrašų atmintimi. Naudoja stabilų platinos elektrocheminį jutiklį. Galima pasyvaus testo galimybė. Nesudėtingas alkotesterio valdymas ir aptarnavimas. Matavimo vienetų pasirinkimas: ‰, mg/L, % BAC, mg/100ml, mg/ml, g/100mL, ug/100mL, g/L. KAINA: 473 eur.
10. Alkotesteris BACscan F-30 LT su ELEKTROCHEMINIU platinos jutikliu. Kompaktiškas, naujos kartos, modernių technologijų alkotesteris. Naudoja platinos elektrocheminį jutiklį, kurio paklaida tik ± 0,05 ‰. Parodymai pateikiami iki 4,00 promilių ribos. Įmontuota pneumatinė oro srauto sistema, kuri užtikrina, kad bus paimtas pakankamas oro kiekis giliai iš plaučių. Alkotesteris informuoja apie poreikį atlikti kalibravimą. Prietaisas preciziškai išlaiko tikslumą ir stabilumą, net ir po daugelio bandymų. KAINA: 53 eur.
11. Alkotesteris BACscan F-45 su elektrocheminiu jutikliu. Pusiau profesionaliam ir asmeniniam naudojimui skirtas alkotesteris su itin patikimais matavimų rezultatais. Prietaisas puikiai tinka darbuotojų patikrinimui, naudojimui įmonėse, mokyklose ir kitose vietose, kur reikalingi patikimi ir tikslūs matavimų rezultatai. KAINA: 75 eur.
12. Alkotesteris BACscan F-50 Plus LT su ELEKTROCHEMINIU jutikliu. Alkotesteris specialiai sukurtas Lietuvos rinkai ir pristatytas 2016 metais. Šis modelis naudoja labai pažangų platinos elektrocheminį jutiklį, kurio techninė charakteristika nenusileidžia profesionaliems alkotesteriams. Prietaisas turi pneumatinę oro srauto fiksavimo technologiją, kuri užtikrina, kad bandymas būtų atliktas idealiai teisingai. Alkotesteris turi 10 testų atmintį ir atliktų testų skaitiklį. KAINA: 80 eur.
13. Alkotesteris BACWAY F-40 LT su ELEKTROCHEMINIU jutikliu. TOP parduodamas alkotesteris. Tinka darbuotojų patikrinimui ir asmeniniam naudojimui. Alkotesteris pagamintas pagal specialų užsakymą Lietuvos rinkai. Sumontuotas ilgaamžis elektrocheminis jutiklis, turi klaidų aptikimo ir savidiagnostikos funkcijas. Naudojamos jutiklio temperatūros ir pučiamo oro fiksavimo technologijos. KAINA: 95 eur.
14. Alkotesteris su metrologine patikra AL-9000. Alkotesteris su elektrocheminiu jutikliu. Nedidelio dydžio, lengvas alkotesteris. Pasižymi stabiliu veikimu, tiksliai matavimų rezultatais (paklaida vos +- 5% esant 1,00 promilės rezultatui). Alkotesterio jutiklis reaguoja tik į alkoholio garus. Turi atliktų testų skaitliuką (svarbu, kada norima žinoti ar jau reikalingas kalibravimas). KAINA: 215 eur.
15. Elektrocheminis alkotesteris BACscan F-45 Comfort. Nedidelio dydžio, aukštos kokybės asmeninis alkotesteris BACscan F-45 Comfort su elektrocheminiu jutikliu, kuris reaguoja tik į etilo alkoholį. Tai reiškia, kad alkotesteris nereaguoja į kitas medžiagas ir neiškreipia testo rezultato. KAINA: 85 eur.
16. Alkotesteris Cloud AlcoMeter B2P. Išmanus alkotesteris Cloud AlcoMeter B2P tikrina asmenų blaivumą bei saugo informaciją apie atliktus blaivumo testus. Šis prietaisas matuoja alkoholio kiekį kraujyje. KAINA: 1020 eur.

17. Alkotesteris Alcovisor® MARS BT su elektrocheminiu jutikliu. Modernus alkotesteris su tiksliu ir labai stabiliu naujos kartos elektrocheminiu jutikliu. Taip pat yra integruoti oro srauto jutikli bei temperatūros jutiklis, kuris fiksuoja, ar nėra viršijamas temperatūros diapazonas, kuris gali turėti įtakos matavimams ir pačiam prietaiso veikimui.. KAINA: 150 eur.
18. Alkotesteris Alcovisor V9 su temperatūros matavimo funkcija. Blaivumo testą galima atlikti aktyviu arba pasyviu režimu. Pasyvus režimas naudojamas, kai tiriamas asmuo negali išpūsti reikiamo oro kiekio arba yra be sąmonės. Jis taip pat gali būti naudojamas patikrinti, ar skysčiuose nėra alkoholio. Paprastas valdymas (naudojant vieną mygtuką) užtikrina greitą ir efektyvų testavimą. KAINA: 495 eur.
19. Alkotesteris Lifeloc FC10 Plius. Tai patobulinta alkotesterio "Lifeloc FC10" versija, turinti tokias papildomas funkcijas kaip prietaiso koduotas užraktas, kalibravimo priminimas ir kitas. Pavyzdžiui, alkotesterio "Lifeloc FC10 Plius" ekrane galima stebėti pučiamo oro srauto intensyvumą. Tokiu būdu būsite tikri, kad darbuotojai nesimuliuoja bandym. KAINA: 830 eur.
20. Alkotesteris Alcodetector M40 su ELEKTROCHEMINIU jutikliu. Alkotesteris Alcodetector M40 su premium klasės elektrocheminiu jutikliu. Greitai ir tiksliai išmatuoja Jūsų alkoholio koncentraciją. Neribota 24 mėnesių garantija visoms detalėms. Matavimo ribos nuo 0.00 iki 4.00 promilių. Kalibravimo priminimo funkcija (įjungiant alkotesterį, ekrane rodoma, už kiek dienų reikės atlikti kitą kalibravimą). KAINA: 108 eur.
21. Alkotesteris Lifeloc FC5. Alkotesteris Lifeloc FC5 yra naujos kartos ergonomiškas įrenginys pagamintas JAV. Prietaise sumontuotas net 4 kartus didesnis, pilno dydžio platinos elektrocheminis jutiklis. Tai užtikrina greitesnį veikimą ir daug ilgesnį tarnavimo laiką. Skirtingai nei kiti modeliai, alkotesteris veikia trimis režimais su dieniniu arba naktiniu apšvietimu. KAINA: 505 eur.
22. Alkotesteris su metrologine patikra Alcovisor Mercury. Alkotesteris su 2,4 colio, spalvotu, jutikliniu ekranu bei 10 000 įrašų atmintimi. Naudoja stabilų platinos elektrocheminį jutiklį. Galima pasyvaus testo galimybė. Nesudėtingas alkotesterio valdymas ir aptarnavimas. Matavimo vienetų pasirinkimas: ‰, mg/L, % BAC, mg/100ml, mg/ml, g/100mL, ug/100mL, g/L. KAINA: 435 eur.
23. Stacionarus monetinis alkotesteris AT319. Monetinis alkotesteris yra naujos kartos prietaisas su labai tiksliu ir stabiliu elektrocheminiu jutikliu. Rezultatai pateikiami 4 skaitmenų ekrane ir papildomai spalvomis. Paprastas naudojimas ir montavimas. Korpusas pagamintas iš tvirto metalo. Rakinamas specialiu užraktu su papildoma spynos apsauga. Komplektuojamas su plombomis, dėl maksimalios apsaugos. KAINA: 655 eur.
24. Alkotesteris Alcoway NF su elektrocheminiu jutikliu. Pažangios technologijos, tikslus ir paprastai valdomas alkotesteris su elektrocheminiu jutikliu. Tinkamas naudojimui teisėsagos srityje. Pagamintas Prancūzijoje. Atliekant testą alkotesteris ima iškvėpiamą orą giliai iš plaučių, taip leisdamas padaryti kuo tikslesnius matavimus. Užtenka spustelti vieną mygtuką ir rezultatus gausite per keletą sekundžių. KAINA: 205 eur.
25. Alkoblokas Dräger Interlock 5000. Tai paprastesnė Interlock 7000 modelio versija, skirta prevenciniam naudojimui. Interlock 5000 neleidžia apgirtusiam asmeniui paleisti transporto priemonės variklio, ar įjungti kito įrenginio. Prieš pradedant kelionę, patikrinimas vairuotojo blaivumas (vairuotojas pučia į alkotesterį). Vairuotojo iškvėptame ore aptikus alkoholio koncentraciją virš nustatytos ribos, prietaisas užblokuoja variklio užvedimo sistemą. KAINA 1095 eur
26. Alkoblokas Dräger Interlock 7000. Tinka vairuotojams, kuriems yra skirta administracinio poveikio priemonė – draudimas vairuoti transporto priemones, kuriose neįrengti antialkoholiniai variklio užraktai. Prietaisas pateikiamas sukonfigūruotas pagal LRV aprašo reikalavimus, kartu pateikiamas privalomas sertifikatas. KAINA 1195 eur
27. Alkotesteris Dräger Alcotest 5820. Naudojant „Dräger Alcotest“® 5820, galima sparčiai ir tiksliai atlikti alkoholio koncentracijos iškvėptame ore tyrimą. Šiame mažame ir patogiame naudoti nešiojamajame matavimo prietaise įdiegta matavimo technologija, kuri jau pasitvirtino praktikoje naudojamuose daugiau kaip 200 000 prietaisų visame pasaulyje. KAINA 380 eur
28. Alkotesteris Alcodetector EC5 su elektrocheminiu jutikliu. Alkotesteris Alcodetector EC5, Ekonomiškas alkotesteris su elektrocheminiu jutikliu skirtas asmeniniam pasitikrinimui. Paprasta naudoti, didelis ir ryškus ekranas. KAINA 86 eur.
29. Alkotesteris Dräger Alcotest 4000. Dräger alkotesteriais visame pasaulyje kasmet atliekama virš 30 milijonų blaivumo patikrinimų. Vokietijoje pagamintus alkotesterius naudoja policija, pramonė ir privatūs asmenys. Profesionaliam ir asmeniniam naudojimui skirtus alkotesterius kompanija Dräger gamina jau daugiau kaip 65 metus ir yra rinkos lyderė pasaulyje. KAINA 295 eur.
30. Alkotesteris Alcodetector S100. Alcodetector S100 - alkotesteris su Pro klasės platinos elektrocheminiu jutikliu, pritaikytas ir profesionaliam, ir asmeniniam naudojimui. Naudodami vartotojo meniu, galėsite peržiūrėti matavimų atmintį, rezultatų grafiką, pakeisti aliarmo ribą, matavimo vienetus ar ekrano ryškumą. Norint daugiau privatumo - galima sumažinti ar išjungti prietaiso skleidžiamą garsą. KAINA 225 eur.
31. Alkotesteris Drivesafe. Asmeninis rankinis alkoholio matuoklis su elektrocheminiu jutikliu. Greitas bei patikimas. DRIVESAFE alkotesteris gamintojo rekomenduojamas transporto profesionalams (profesionaliems vairuotojams, transporto įmonėms). KAINA 218 eur.
32. Alkotesteris AlcoScan AL6200. Fiksuoja oro srauto nutraukimą. Jei asmuo, pradėjęs bandymą, staiga nustos pūsti orą, AL6200 nepaims oro mėginio ir reikės pakartoti bandymą. Komplekte yra plastikinis lagaminėlis patogiam ir saugiam transportavimui. Automatinis išsijungimas. KAINA 73 eur.
33. Alkoholio detektorius Dräger Alcotest 5000. Alcotest 5000 prietaisu galima greitai ir higieniškai patikrinti didelį skaičių asmenų ir nustatyti, ar jie vartojo alkoholio. Aptinka alkoholį iškvėptame ore, skysčiuose ar aplinkoje. Nereikalingi vienkartiniai antgaliai. Prietaisas ekrane informuoja, ar iškvėptame ore yra ar nėra alkoholio. Prietaisas nematuoja ir nerodo rezultato skaičiais (promilėmis). KAINA 430 eur.
34. Dräger Alcotest 5820 ir Alcotest 5000 komplektas + dovana. Alkoholio detektoriumi Dräger Alcotest 5000 galima greitai ir higieniškai, nenaudojant vienkartinių antgalių, patikrinti didelį skaičių asmenų ir nustatyti faktą – yra alkoholio garų iškvėptame ore, ar nėra. Prietaisas aptinka alkoholį iškvėptame ore, skysčiuose ar aplinkoje. Įtarimą sukėlusių asmenų blaivumas patikrinamas metrologinę patikrą turinčiu alkotesteriu Dräger Alcotest 5820. Gaunamas tikslus, teisiškai galiojantis blaivumo patikrinimo rezultatas promilėmis. KAINA 795 eur.
35. Alkotesteris Dräger Alcotest 6820. Dėl dar tvirtesnio korpuso ir pasiteisinusio Dräger jutiklio, Alcotest 6820 idealiai tinka naudoti sudėtingomis sąlygomis. Patvarių medžiagų dėka jis yra labai atsparus atšiaurioms aplinkos sąlygoms, tokioms kaip šaltis ar drėgmė, bei atitinka IP54 apsaugos kategoriją. KAINA 495 eur.
36. Alkotesteris Dräger Alcotest 7510. Įrodomasis Dräger Alcotest alkotesteris, pakeitęs 7410 modelį. Naudojamas daugelio šalių policijos, įskaitant Lietuvos policiją. Įvairūs Dräger alkotesterių modeliai Lietuvoje naudojami jau virš 20 metų. KAINA 995 eur.
37. Alkotesteris AlcoScan Black. Nedidelis, lengvas asmeninis alkotesteris. Rekomenduojamas asmeniniam pasitikrinimui. Fiksuoja pučiamo oro srauto nutraukimą. Tai reiškia, kad jei tikrinamas asmuo, pradėjęs bandymą, staiga nustos pūsti orą, alkoholio matuoklis nepaims oro mėginio ir teks pakartoti bandymą. KAINA 47 eur.
38. Alkoholio detektorius Alcoscan EBS010. Profesionalus stacionarus alkoholio detektorius AlcoScan EBS-010. Skirtas kontroliuoti, kad į patalpas ar teritoriją negalėtų patekti apsvaigę nuo alkoholio asmenys. KAINA 645 eur.
39. Alkotesteris Dräger Alcotest 6000. Dräger Alcotest 6000 pakeičia populiarų Alcotest 5820 modelį. Patobulinus pirmtaką, atnaujintas dizainas, išplėsta matavimų atmintis. Atminties įrašus galima perkelti į kompiuterį, pasirinktinai galimas bluetooth ryšys. KAINA 495 eur.
40. Elektrocheminis alkotesteris Alcovisor Satellite. Alkotesteris turi labai tikslų elektrocheminį jutiklį, kuris pateikia rezultatą per kelias sekundes tūkstantųjų tikslumu (kas 0.001 promilę). Ryškus 4 skaitmenų ekranas yra gerai matomas. Turi paskutinių 10 bandymų atmintį. Įrenginys naudoja naujausios technologijos ličio - jonų akumuliatorių, kuris gali būti įkraunamas pavyzdžiui kompiuterio pagalba (USB jungtis). Įkrovus akumuliatorių, galime atlikti 1600 bandymų. KAINA 141.99 eur
41. Išskirtinio dizaino alkotesteris Alcodetector EC8. Išskirtinio dizaino alkotesteris Alcodetector EC8. Stabilus, kokybiškas platinos elektrocheminis jutiklis, išsikalibruoja lėčiau nei daugelis nebrangių alkotesterių su elektrocheminiu jutikliu. Didelis ir ryškus trijų skaitmenų rezultato atvaizdavimas. Jokios bereikšmės informacijos - rodoma tik tai, kas reikalinga. KAINA 85 eur.
42. SUSISUN Bekontaktis Alkotesteris su Oro putimo jutikliu. SUSISUN Alkotesteris su Oro putimo jutikliu. Sumontuotas ilgaamžis elektrocheminis jutiklis, todėl tinkamas darbdaviams. Šis nedidelis nekontaktinis kvėpavimo analizatorius gali greitai apskaičiuoti alkoholio koncentraciją kraujyje. Nereikia jaudintis, kad pamiršote įdiegti purkštuką ar atsiras sanitarinių problemų, o jūs galite pūsti tiesiai į testerio inhaliatorių be kandiklio, o tai yra patogiau ir saugiau. Galite pasiimti su savimi ir išbandyti savo BAC bet kada ir bet kur. KAINA 45 eur.
www.marsietis.lt / info@marsietis.lt / +37063977277
Vilniaus g. 230 Šiauliai / Tilžės g. 107, Šiauliai
Pristatymas visoje Lietuvoje.
Kaina: 35 EUR
Kontaktai Paskelbė:cpas.ltTelefonas:863977277El. paštas:info@marsietis.lt Vietovė:Marijampolė Svetainė:www.marsietis.lt
Skelbimo statistikaParodytas: 4695 k.Peržiūrėtas: 372 k.
Įsiminti skelbimąSpausdinti skelbimąNusiųsti skelbimą drauguiSkelbimas netinkamas
MarijampolesSkelbimai.lt Facebook'e Sprendimas: INFOFACE