Vartotojų aplinka+ Įdėti skelbimą

Paminklai Lietuvoje

2021 Balandžio 7d., 20:55
  • Paminklai Lietuvoje
Siūlome įvairiausių tipų, dydžių paminklus bei kitus kapams papuošti reikalingus aksesuarus. Paslaugos teikiamos greitai ir kokybiškai.

Jeigu Jūs sugalvojote ar įsivaizduojate kaip turi atrodyti paminklas, mes jį sumodeliuosime ir pagaminsime. Specialistų teikamos konsultacijos padės Jums surasti tinkamiausią produktą.

Nuolatos taikomos sezoninės nuolaidos, todėl kainos prieinamos tiek pensininkui, tiek mažas bei vidutines pajamas turinčiam klientui.

Atliekami visi kapų priežiūros darbai, raidžių kalimas, pamatų liejimas, montavimas ir kitos paslaugos.
Paminklai gaminami iš įvairių spalvų granito, todėl jie atrodo gražiai ir yra atsparūs šalčiui bei kitiems oro bei temperatūros pokyčiams.

Gaminame paminklus, teikiame paslaugas geriausiomis kainomis, nes įmonėje dirba patyrę darbuotojai, o taip pat visas medžiagas žemiausiomis kainomis gauname iš stambių tiekėjų.

Pas mus Jūs tikrai greitai surasite ir išsirinksite paminklą už prieinamą kainą bei palankiausiomis sąlygomis.
Kontaktai Paskelbė:ViktorijaTelefonas:(8 -604) 91801, (8 -671) 02774El. paštas:info@paminklai.com Vietovė:Marijampolė Svetainė:www.paminklai.com/mobili/
Skelbimo statistikaParodytas: 202 k.Peržiūrėtas: 10 k.
Įsiminti skelbimąSpausdinti skelbimąNusiųsti skelbimą drauguiSkelbimas netinkamas

Skelbimo komentarai

Komentarų nėra
Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant straipsnio autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.
MarijampolesSkelbimai.lt Facebook'e Sprendimas: INFOFACE