Į viršų
Įdėti skelbimąSkelbimų paieškaNaujausi skelbimaiPopuliariausi skelbimaiVartotojų aplinka
Šiandien yra kovo 24 d.
Dalintis per Facebook
Skelbimo kategorija: Grožis, sveikataVitaminai, papildai

Skystas chlorofilas

Paskelbta 2018 Balandžio 11d., 09:00
Liquid Chlorophyll (Skystas chlorofilas) 476 ml. 

* Palaiko ir skatina kraujodaros sistemą 
* Skatina audinių atsinaujinimą ir greitą žaizdų gijimą 
* Stimuliuoja imuninę sistemą 

Visi žinduoliai, išskyrus žmogų, ligos metų laikosi žalios dietos. Nuo neatmenamų laikų buvo žinomos žaliųjų augalų gydomosios savybės. Tai paaiškinama, didelio chlorofilo kiekio turėjimu savyje. Konvertuodamas saulės šviesos energiją, chlorofilas vaidina labai svarbų vaidmenį augalų gyvenime. Mokslinis apibrėžimas, Chlorofilas – tai žalios spalvos augalų pigmentas, kuriuo pagalba augalai sugauna saulės šviesos energiją ir vykdo fotosintezę. Mokslininkai atrado stebėtina panašumą molekulės struktūroje tarp chlorofilo ir hemoglobino - pagrindinio žmogaus kraujo kvėpavimo pigmento. Vienintelis skirtumas yra tas, kad centre chelato komplekso chlorofilo yra atomas magnio, o hemoglobino - geležis. Todėl, chlorofilas kraujyje gali veikti panašiai kaip hemoglobinas: padidina deguonies kiekį ir azoto metabolizmo greitį. 
Chlorofilas stiprina ląstelių membranas, skatina jungiamųjų audinių formavimą, kas padeda erozijų, opų ir atvirų žaizdų gijimui. Chlorofilas padidina imuninės sistemos funkciją organizme, pagreitina Fagocitozę(tai tam tikrų organizmo ląstelių sugebėjimas naikinti į ją patekusius svetimkūnius). Be šių puikių savybių, chlorofilas gali užkirsti kelią patologiniams DNR molekulių pakitimams. Kai kurie mokslininkai mano, kad chlorofilas blokuoja pirmojo etapo sveikų ląstelių transformaciją į vėžines ląsteles. Taigi, jis taip pat pasižymi ir antimutageninių(antioksidacinių) poveikių. 
Chlorofilo sudėtyje yra ir vitamino K, kas daro jį puikią priemonę akmenliges profilaktikai, nes jis slopina kalcio oksalato kristalų susidarymą šlapime. Chlorofilas pašalina iš organizmo toksinus, o taip pat veikia kaip silpnas diuretikas(skatina šlapimo susidarymą inkstuose, mažina skysčių ir kai kurių druskų kiekį organizme). Jis pasižymi gaivinančiomis savybėmis, visų pirma, pašalina blogą burnos kvapą. 
Chlorofilas pagerina skydliaukės ir kasos funkcijas. 
Padeda esant anemijai(mažakraujystei), reguliuoja kraujo spaudimą, gerina žarnyno veiklą, mažina nerimą. 
Chlorofilo reikia žmonėm, kurie dėl įvairių priežasčių gauna mažai saulės šviesos: biurų darbuotojams ir visiems tiems, kurie nuolat gyvena didžiosiose miestuose. 
Liquid Chlorophyll (Skystas Chlorofilas) iš NSP išgaunamas iš liucernos ir vadinamas chlorofillinu. Be chlorofilo naudojimo kaip maisto papildo, skystas chlorofilas gali būti naudojamas kaip pagalbinė priemonė intymiai higienai esant ginekologiniams susirgimams, taip pat nosies ir ryklės skalavimui esant LOR susirgimams. 

Kompanijai yra svarbus kiekvienas, todėl rasite tai, ko jums reikia. 
Susisiekite ir suteiksime daugiau informacijos apie produktus, padėsime įsigyti mažesnėmis kainomis.
Pardavėjo kontaktai
Paskelbė
Daiva
Vietovė
Marijampolė
Telefonas
68953489
El. paštas
daivakazukauskaite@gmail.com
  • Skelbimo statistika
  • Parodytas: 365 k.
  • Peržiūrėtas: 131 k.
Įsiminti skelbimąSpausdinti skelbimąNusiųsti drauguiBlogas skelbimas

Komentarai

Komentarų nėra
Rašyti komentarą
Orai Marijampolėje
Orai Marijampolėje

Reklama